TENTO WEB SLOUŽÍ POUZE JAKO ARCHÍV!

 
Nový kabátek
10 Sep 2010 12:41 pm | | MorganaE

Zdar lidi!
Jak jste si jistě všimli, máme tu nový layout. Jeho tvůrkyní není nikdo jiný než velectěná ó Blanch. Nějak mě už poslední dobou nejdou layouty, ačkoliv celkově mě grafika baví... A prostě jsem ji požádala, ať mi něco udělá (třeba podřízne žíly). No a takové pěkné, útulné, temné doupátko tu teď je<3 Grell vás tu nemůže překvapovat. Můj druhý anime milenecXDD Layout se mi strašně líbí a co vám? (kombinace Grella, červené a Wildea... kdo by chtěl víc?) Předpokládám, že vám aspoň přestane hrabat z chibi Buck-Tick laughing (mně ne - jenže v tom pozitivním smysluXDD). Jinak se mi povedlo po týdnu školy onemocnět, jsem šikulkaXD (nebo mám na ni vážně alergiiXD). Ale ne, letos to vypadá v pohodě. Až si říkám, že mám moc štěstí. Akorát si budu muset dovézt na intr kamna nebo se ze mě stane výrobek od Algidy. Co vy? Jak se máte? Škola dobrý? Nebo snad práce, huh?XD
Mějte se(x)
Vaše ME

P.S. Zamilovala jsem se do (dys)utopické literatury. Právě "hltám" 451° Fahrenheita (díky němuž jsem objevila, jak se na klávesnici dělají stupněXD) a nikdo mě neukecá, že režisér/scénárista Equillibria se tím inspiroval. A pak se vrhnem na Farmu zvířat a Ostrov tučňáků, yay! *ignoruje fakt, že je sotva v polovině Davida Copperfielda, na nějž má referát a stejně tak u Příběhu prince Genjiho, který musí vrátit Beátě*
No jo, když dojde na knihy, jsem schopná mluvit hodiny... Všímám si toho zvlášť poslední dobou.
Poet koment: 25 | | Peteno: x
O hudbě a mně
29 Aug 2010 02:29 pm | | MorganaE

…´cuz titles suck XD Asi už rok a půl mám v plánu napsat článek o Buck-Tick (ne že by nebyl rozdělaný…), ale nepotřebuji, aby jste mě nesnášeli víc než je třebaXD Ale řekla jsem si, že bych vás mohla seznámit s tím, co mám ráda, čím si zlepšuji náladu a beru inspiraci^_^ Hudba je pro mě totiž strašně důležitá. Poslouchám hudba celý den téměř nepřetržitě, neb nesnáším ticho a to i u psaní. Mnohdy mi i hudba pomáhá k správné náladě, podle žánru. Takže pokud vás to zajímá, tady výčet kapel či samostatných jednotek, které často a ráda poslouchám se stručnými (nijak odbornými) popisky.
Btw. Pže je to přece jen víc "moje" parketa, příště asi udělám totéž s oblíbenými spisovateliXD
Návrhy na povídky
23 Aug 2010 12:47 am | | MorganaE

Tak jsem se probírala nejmenovanou l-j komunitou nejmenované skupiny, kde v jednom článku nějaká slečna nabízela povídkářkám jeden svůj nápad... A já jsem si říkala, hele, to není špatné... A nějak jsem se dopracovala k tomuhle. Jde o to, že o nápady nemám nouze (zkuste se zeptat takové warrion, Nifreloth, Upírka, Blanch nebo kohokoliv a ony vám poví, kolikrát už jsem během rozhovoru, ať už naživo nebo online, zvolala "Nápad!!!" a začala se buď ďábelsky smát *její typická reakce* nebo si to běžela zapsat a byla chvíli mimo). Spíš často vázne realizace a časem o nápady ztratím zájem nebo o fandom a pak z toho mám akorát popsané papíry. Tak jsem si říkala, že by se některý třeba mohl někomu líbit... Popravdě, já sama jsem na to, abych psala podle cizího nápadu, moc ješitná a hrdá mrcha. Ale musím se přiznat, že mě něco napadne často, když čtu něčí povídku/knihu/interview/koukám na obrázek/z okna/sleduji film, prostě kdykoliv... Ovšem troufám si tvrdit, že se maximálně inspiruji a nikdy nekradu ideje (zase se mi párkrát stalo, že jsem nevědomky převzala nějaký nápad, a knihu/povídku/film, který je na stejném základě viděla/četla až poté. Už se mi to stalo víckrát *sigh*). No, každopádně bych byla nesmírně zvědavá, jak by vypadalo zpracování mého nápadu někým jiným... Pokračování v článku:
12. kapitola: Bez práce není sushi
12 Aug 2010 03:29 am | Iratsushaimase | MorganaE

Nevěříte? Věřte.
Tak warrion, protři si očička, posbírej čelist ze země a pěj ódy na mé jméno (ok, to poslední nemusíš). Tady máš své vytoužené pokráčko (nespoléhám na to, že to čte ještě někdo jiný). Tak si ho jaksepatří užij. Slibuji, že příště to nepotrvá tak dlouho.
Je tam hodně Ryûzaki-Darling hádek tongue
Tak si říkám, že je to čím dál víc klišé. Ještě že se můžu krýt tím, že je to parodieXD Blížíme se k mé oblíbené části. Aneb Yaoifangirls vedou... (Bojte se!)

Btw. Chyby jsem od poloviny nekontrolovala takže... Bojte se. Vtipné chyby hlaste.
Poet koment: 13 | Cel lnek | Peteno: 2583x
Carpe Diem
05 Aug 2010 02:23 am | Originální jednorázovky | MorganaE

Tato povídka vznikla pro fanfiction soutěž shounen-ai sekce Advíku. Měla jsem štěstíXD Ale ne, mě mrzí, že se zúčastnilo tak málo lidí... Přece jen, být "první" (to totiž řečeno nebylo... bůhví jestli udělovaly pořadí...) ze tří a z třista je rozdílXD Ale tak... třeba změřím síly s konkurencí jindy. (Myslíte si, že je to ironie? Není. Nemám ráda konkurenci, jsem záštiplná mrcha, ale nemám ráda stejně tak vítězství zadarmo. A já se rozhodně nehodlám vzdávat předem, takže jdu makat, makat, makat...)
Ok, už mi hrabe, poslední dobou si nejsem jistá svým místem, svou budoucností, svým "talentem"... A tak přemýšlím nad nemístnými věcmi. Ha ha.
Mějte se(x)

P.S. Děkuji Nifreloth za beta-reader<3
P.P.S. Carpe Diem znamená užij dne. Jména mají taky význam, ale ztratila jsem papír s poznámkami, tak se zeptejte strýčka Googla...
P.P.P.S. Chci nějakou dobrou fanfikci. HP, anime (co znám...), j-rock, to je jedno...
P.P.P.S. Chcete-li vědět na čem farám nyní (od včerejška?), najděte si Porno Star od SADS. Yay for whores!
Advík reportáž
04 Aug 2010 03:46 pm | | MorganaE

Takže - zdravá a živá jsem se vrátila z Advíku, jak je zjevné. Jak jsem slíbila, napsala jsem menší, velmi subjektivní, reportáž spolu s fotkami, které jsem já/Beáta/Andy pořídily jejich foťákem. Já svůj zapomněla-_-
Kdybyste chtěli vidět všechny fotky a ve velkém... zde: http://welwetkaaa-hime.rajce.idnes.cz/ADVik_2010/.

<< Pedchoz strnka | Dal strnka >>

Content Management Powered by CuteNewsMenu
Anime
Harry Potter
Originální
Button stránek


Na slovíčko
Návštěvnost


Design vytvořila: BLANCH | adminka webu: MORGANA EHRAN.