Kategorie: Chyby zítřka

Část třetí

Rubrika: Chyby zítřka
Námět: Lucius nemůže vystát Harryho Pottera. Zlatý chlapec je totiž i ve své blahosklonné nevinnosti jeden z nejvlivnějších mužů kouzelnické společnosti. A navíc je otravný. A naivní. A nesnesitelný. A má potřebu vše napravovat. A je otravný, to už říkal? Tak proč mu sex s ním pokaždé zkratuje všechny synapse? Aneb Lucius s Harrym mají pětkrát pohlavní styk + jednou ho překvapivě nemají.
Postavy: Harry Potter, Lucius Malfoy aj.
Páry: Harry Potter/Lucius Malfoy
Žánr: slash, pwp, smut, romantika
Omezení: 18+
POSLEDNÍ KAPITOLA

 

 

 

Dalších deset dní se od poledního setkání z nějaké příčiny, jejíž původ Lucius neznal, neviděli. Pochopitelně mu myslí proletělo několik nepříjemných myšlenek, ale v důsledku Potterovy důvody nezpochybnil, ať už byly jakékoliv. Vůbec se ho to nijak nedotklo. Proč by mělo. Vlastně ani vůbec na Pottera nemyslel. Nikdy. Nebo jen výjimečně. Když si náhodou vzpomněl. Vlastně si ani už nepamatoval, jak vůbec vypadal.

A přesně z toho stejného důvodu ho ani na okamžik neovlivnilo, když na další benefiční akci narazil na nevhodně opilého Vyvoleného. Poddajného a přítulně opilého Vyvoleného.

 

Potěšení, zvrácené a sobecké, mu cirkulovalo v žilách, když si uvědomil, že po sobě nechali svinčík v jedné z bystrozorských tréninkových šaten. Věděl, že měl Potter jako bystrozor ve výcviku přístup k většině stěžejních míst v budově a mohli skončit v podstatě kdekoliv, přesto jeho ego neochvějně blažilo, že si to spolu rozdali zrovna na takovém místě. V prostorách, kde se každý den mladík setkával s ostatními bystrozory.

Jako by tak jeho mladým a pružným kolegům Lucius jasně vzkazoval, že zlatého hrdinu mohl mít jenom on a neměl v úmyslu se o něj s nikým dělit.

 

Harry na něj reagoval spontánně a v podstatě ihned. Jen ze zvuků, které vydával, měl Lucius pocit, že se na místě udělá. Ani na okamžik nepřemýšlel nad tím, co ho vedlo k tomu, že klesl na kolena a pohltil naběhlou erekci do horkých úst. Orální sex byl pro něj vždycky umění. Způsob, jak si toho druhého podmanit a nechat ho podlehnout všem nabízeným svodům. Bylo to jako mít moc. Čarovat, ale nepoužít hůlku. A Zmijozel v tom byl mistr.

Avšak nikdo na něj nikdy nereagoval tak intenzivním způsobem jako Harry. Bylo mu víc než jasné, že to nedělali naposledy, protože už nikdy nehodlal přijít o příležitost slyšet ty steny a vzdychy. O ten pocit, jak se proti jeho rtům prohýbal. Jak se ztrácel v čirém opojení. O doteky prstů proplétajících se do dlouhých plavých vlasů. O opakované výkřiky jeho jména. O naprostou ztrátu příčetnosti, protože svatý Harry Potter klel jako námořník kdykoliv se blížil jeho orgasmus.

 

„Kurva, Luciusi, jo! Do prdele, přitlač. Přesně tam. Merline svatý, jsi tak dokonalý…“

Jistěže byl.

 

 

Poté, co se znovu vrátili na benefici, se po nich ohlédlo pár zmatených pohledů. Možná proto, že si Lucius zapomněl uhladit vlasy a trčely mu nedbale do všech stran. Nebo možná proto, že byl Harry ve tváři rozkošně zarudlý a jeho spokojený výraz v podstatě na všechny křičel, že ho někdo znamenitě vykouřil.

 

 

???? ???? ????  

 


Celá situace s Harrym Potterem se začínala vymykat kontrole a Lucius chápal, že by to měl ukončit dříve, než jim to exploduje do obličeje v nevhodnou dobu. Problém však byl v tom, že Lucius Malfoy měl odjakživa tak trochu sklony k závislostem. A Potter… Harry byl zatím tou největší, se kterou se kdy setkal.

 

Na veřejnosti spolu pořád zápolili, i když už do toho Lucius nedával tolik energie jako dřív. Bylo to škádlení a každá jejich slovní přestřelka vedla k divokému sexu někde v zákoutí. A Harry se pokaždé snažil Luciusovy argumenty chápat, i když si nakonec uvědomil, že je chápat vlastně nepotřebuje.

Ale aby byl k sobě aristokrat fér, od začátku byl Harry pro něj jen rozptýlení. Cesta, jak vypustit páru. A bez ohledu na následky se nechal touhle rvavou vášní spoutat natolik, že už nevěděl kudy ven. Teď už prostě Nebelvíra rád vytáčel jen z kratochvíle, protože vypadal tak zatraceně roztomile, když byl naštvaný.

 

Lucius Malfoy - čistokrevný kouzelník a bývalý smrtijed kdysi vzbuzující strach a respekt – zjevně ztrácel zdravý rozum.

 

 

???? ???? ????  

 

 

Život měl častokrát až podezřelý smysl pro humor a ironii. Takže když mu uprostřed deštivé noci zaklepal Harry na dveře domu se zlomeným výrazem na tváři, Luciusovi jako by někdo v pěsti sevřel srdce. Bez zbytečných otázek smáčeného hocha obalil do teplé osušky, a když se mu opřel zády do hrudníku a Lucius ho objal kolem ramen, něco se změnilo. Přiznal si, že se něco kolem nich měnilo už dlouhé týdny, ale až tento večer se zdál být zlomový.

 

Zbytek noci spolu leželi na rozlehlé posteli v Malfoy manor. Ovinutí do sebe jako dvě lžičky. Prsty na rukou spletené jako jeden celek.

Vyšlo najevo, že se během jednoho z rutinních výjezdů bystrozorů něco elementárně pokazilo. A zatímco Harry celý ten katastrofální nezdar přežil tak tak jen s několika modřinami po těle, jeho blízký kolega a přítel ten večer položil život, aby mu zachránil krk.

Tep se mu divoce rozkmital. Soucit byl jedním z důvodů, dovedl si představit, co nejspíš mladík cítil. Ale pravdou bylo, že tu nepravidelnou tachykardii způsobilo něco odlišného. Poněvadž chybělo málo a Harry Potter mohl být po smrti taky. Ten děsivý scénář se Malfoyovi vůbec nelíbil. Vyvolal v něm nejen intenzivní strach, ale i podivnou úlevu.

A v neposlední řadě cítil emoci, která mu byla po většinu života cizí. Vděk. Vděčil mrtvému bystrozorovi, kterého v životě nepotkal a který by mu měl být lhostejný. Jelikož jeho zásluhou mohl teď cítit tlukot druhého srdce proti sobě. Bude mu do smrti vděčný za to, že mu zachránil Harryho Pottera.

Ten vedle něj působil tak křehce a zranitelně, že mu Lucius dal slib. Už nikdy mu nikdo neublíží, a pokud ano, bude se osobně zodpovídat jemu. Políbil ho letmo do vlasů a ukonejšil ke spánku, až se mu skoro ztrácel v sevření.

 

Nebylo to tak, že by s tou myšlenkou Lucius Malfoy nesouhlasil. Nenávist byla jistá forma sentimentu. Emoce dostatečně silná na to, aby jí člověk zbytečně neplýtval jen tak pro nic za nic. Ale dokázal se jen stěží ovládat. Kdykoliv totiž spatřil zlatého chlapce, cítil, jak to v něm bublá a vře.

Až na to, že někdy byla nenávist mylně zaměňována za něco jiného. A někdy neměla daleko k jinému sentimentu. Jenomže ještě před časem byla pro něj láska jako nepochopená premisa. Nedokázal ji pojmenovat, protože ani jeho manželství nebylo uzavřené z lásky.

Zdálo se, že tentokrát měl šanci ten cit hlouběji prozkoumat. I navzdory tomu, že byl ten kluk jeho přesným opakem. Za každých okolností samý úsměv, laskavost a skromnost. Jeho otravný morální kompas a lítost často mířily i do jeho řad. Někdy až příliš. Jenže spolu s tím vším, co Lucius dříve s despektem považoval za nevýhody, byl Harry jeho. Zřejmě od toho ministerského plesu. A jak se ukázalo, tak stejně tak Lucius byl Harryho.

 

Starší muž neměl ponětí, jak se tak daleko dostali a kdy to přestala být hra. Neměl ponětí, kdy se přestal tolik hlídat. Ale jedno věděl jistě, nemělo smysl to popírat. Jediné správné a bezpečné místo bylo vedle Harryho Pottera. Asi se nakonec neměl ani čeho bát, neboť pokaždé, když držel chlapce v náruči, nechtěl ho už nikdy pustit. Stal se tou nejcennější věcí na světě.

Jakmile k němu ty zelené oči vzhlédly s tou největší oddaností, Lucius zatoužil po tom, aby se ho už nikdy nikdo jiný nedotýkal.

Pravděpodobně bylo brzy říct ta dvě slova nahlas, nicméně přiznat sobě to už zvládl. Protože neexistovalo nic krásnějšího a snadnějšího, než milovat Harryho Pottera.


Vydáno: 6.12.2021 18:57 | 
Přečteno: 950x | 
Autor: Blanch
 | Hodnocení:

Komentáře rss

Přidat komentář >

, - odpovědět
avatar
Pane bože, tohle byla neskutečná jízda. Našla jsem odkaz na tuhle povídku na ff deníku a vůbec nelituji. Tohle je setsakramentsky dobře napsaný Lucius. A i když harrylu běžně nečtu, tak tady to neskutečně dobře pracovalo. Píšeš neuvěřitelně barvitě a vtipně, musím si projít tvoji tvorbu.
Jednoduše parádní zážitek. Díky za něj.
icon odpověděl(a)
Blanch
Wow, moc díky za komentář, vážně mi udělal velkou radost. Až mě dojal, jsem strašně ráda, že se ti můj Lucius líbil.
Zvlášť jsem překvapená, že tě to sem zaválo zrovna z ffdeníku.
Díky ještě jednou.
, Pokračovanie? odpovědět
avatar
Neskúsila by si spraviť ešte aspoň jednu kapitoku? Poviedka je super len krátka
icon odpověděl(a)
Blanch
Bohuzel to nemam v planu. Tohle je v podstate jednorazovka, kterou jsem jen rozclenila na tri casti kvuli vydavani na wattpadu a kterou jsem napsala jako darek k narozeninam. A skoncila presne tak, jak jsem potrebovala.

Nicmene to neni posledni ani jedine harrylu, ktere jsem vydala a vydam, pokud te zajima ten par.
Par jich jeste budu casem opravovat a znovu vydavat. Jinak tady je A tak Buh stvoril Malfoye a rozepsana Pravdive lzi. Jeste dve kapitolovly mam schovane a i nejake kratasy.
, Parada odpovědět
avatar
Tak Harry a také Lucius dostali to po čem toužili moc se mi povídka líbila. 1
icon odpověděl(a)
Blanch
Díky, to mě upřímně těší 9
icon , - odpovědět
Blanch
Díky dámy, bylo mi ctí a potěšením ;)
, - odpovědět
avatar
Och 1 A já mám občas ráda, když je to ta romantika a ne velké drama, děkuji, bylo to potřeba 1
, - odpovědět
avatar
Do pytle, to tedy nabralo grády 1 . Děkujuuuuuuuuu! Krásné 1
icon , Ach... odpovědět
avatar
...to bola krasna romantika 1
, - odpovědět
avatar
Juchúúú, je tady kapitolka 9 !


Nejnovější komentáře
Eufemismus bytí - Nemusíš... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 5.3.2024 20:07
Eufemismus bytí - Krásné ... Zaslal/a: Karin  •  Čas: 5.3.2024 14:13
Část třetí - Wow, mo... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 6.11.2023 15:51
Část třetí - Pane bo... Zaslal/a: Dejna  •  Čas: 23.10.2023 21:58
Je to v pořádku - Pardon,... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 14.9.2023 21:23
Je to v pořádku - Tak to ... Zaslal/a: Ester  •  Čas: 14.9.2023 20:37

Více komentářů...Statistiky se započítávají zhruba od roku 2011.Pokud chcete, aby vám chodily novinky webu na e-mail, přihlašte se k odběru!
Stačí zadat pouze adresu.


Jméno
Text
mindshare
mindshare
mindshare
mindshare
mindshare
Tuna
Tuna
Tuna
Tuna
Tuna
RAM
RAM
RAM
RAM
RAM
icon Díky za upozornění. Ono to bylo blbě úplně všude :)
Zdravím, na stránce UI v kategorii Galerie je špatně zadaný odkaz na Deviantart (místo .com je v odkazu .cz.) :D
my chceme Pretty woman, prosím prosím
Ahoj, kdy zase bude novy dil Pretty woman?
icon Pardon, ja opravdu netouzim po tom, aby to nekdo cetl v tyhle forme :)
No taaak, to mi nemůžeš udělat :( Zbývá mi pár kapitol :(
Já si před chvílí říkala že jsi to nejspíš smazala, protože mi to nešlo zobrazit...
icon No, ono to tam hlavne cele neni, ja to tusim skryla, aby to nikdo necetl :D
Nejde o nic, co by bylo nesnesitelné nebo iritující. Takže pohoda :) :D
icon Ten blogovy nedoporucuji cist, je tam hromada chyb, silena stylistika :D, ale chapu, ze clovek to skrze zvedavost kolikrat ignoruje.
Tak jsem hledala hlouběji a našla tvůj blog, kde to všechno máš. Opravdu moc děkuji za kvalitně propracovaný příběh.
To naprosto chápu. Navíc, nemohla jsem kvůli tomu spát, protože jsem byla hrozně zvědavá...
icon se vratim za tyden z dovolene. Takze proto dokoncena, ale trinactkou to nekonci.
icon Linn: i kdyz ti to ukouslo konec komentare, chapu, kam smerujes. PW je povidka, co jsem dopsala pred lety, ma 68 kapitol. Nevlozila jsem vsechny, protoze jsem se rozhodla udelat korekturu a beta-read. Mam v planu denne vlozit aspon jeden dil, jakmile s...
icon Domco, Emalion, Ginger: mockrat dekuji. Ruby: jeste nevim, WP pro me neni stezejni a beru ho spis jako ulet.
Zdravím. Měla bych dotaz, který se týká tvého příběhu "Pretty Woman". Když jsem ji četla na Wattpadu, úplně mi vyrazila dech... Ale, jelikož mi přišla nedokončená, podívala jsem se na tvoje stránky, jestli tady je příběh dokončený. U statusu je přímo n...
Muzu se zeptat? Pridas vsechny povidky i na wattpad? Divala jsem se, ze tu mas i nejake, co jsem jeste necetla a na wp si je muzu pridat do knihovny. Diky za odpoved. Mej se krasne.
Design vytvořila Blanch © 2002 - 2023