Kapitolovky Harry Potter

Kapitolové povídky na téma knihy Harryho Pottera, slash, z větší části drarry, ale i jiné páry.
ZDE naleznete jinak rozložený rozcestník, který odděluje povídky podle párů.


Pretty woman

Námět: Harry pracuje na ministerstvu jako bystrozor a k jeho nemalé radosti s ním pracuje i ten blonďatý arogantní zazobanec, který si žije zhýralým životem.
Kamenný oblouk na Odboru záhad byl doposud neprobádaná záhada. Ale i navzdory tomu se Harry rozhodne udělat neuváženost, která mu změní celý život od základů, když se z něj ze dne na den stane žena a všechno se kardinálně podělá. A aby u toho taky nebyl Malfoy, že?! Zejména když oba dva spolu nedobrovolně skončí pod jednou střechou.

Součástí příběhu jsou i jiné páry. Obsahuje detektivní zápletku a mimo jiné i humor.

Postavy: Harry Potter, Draco Malfoy, Hermiona Grangerová, Ron Weasley, Remus Lupin, Severus Snape, Ginny Weasleyová, Kingley Pastorek, aj.
Páry: Harry Potter/Draco Malfoy, Severus Snape/Remus Lupin, Sirius Black/Charlie Weasley, Hermiona Grangerová/Ronald Weasley aj.
Žánr: genderswap, slash, het, pwp, smut, humor, detektivní, dobrodružný, darkfic, depresivní, angst, fluff, romantika
Rok vydání: 2006 - 2014
Omezení: 18+
Status: DOKONČENÁ

Jediná má láska musí být jediná má nenávist.
Ten cit vznikl předčasně a dozrál se zpožděním,
miluji toho, koho nenávidím.


Poznámka: Ano, vážení... Je to vážně stará povídka, vážně rozsáhlá a vážně mi nestojí za to, abych jí věnovala víc času. Aspoň ty minimální opravy jsem tak nějak zvládla, ale přepisovat text už prostě v plánu nemám a nikdy mít nebudu ;). Zkrátka a dobře - nechala jsem ho tak jak byl nejen proto, že nemám zájem do toho investovat čas, ale i proto, aby měl člověk porovnání s tím, jak jsem psala tehdy. Vím, že jsem tam pořád po sobě zanechala hromadu chyb, opakujících se slov a frází, ale byl to tak trochu i záměr. Kdybych psala tuto fanfikci dnes, věřte mi, že by měla úplně jinou podobu.

Článků: 68

A tak Bůh stvořil Malfoye

Námět: Temná strana zvítězila a mělo to následky. Anglii ovládnul Voldemort a jeho Smrtijedi, svět potemněl a ním i nálada. Lucius Malfoy zůstal sám. Sám se svou pomstou. Ale nastane den, kdy bude moci svou pomstu uskutečnit... Zejména, když mu tak příhodně nahraje do karet sám Pán temnot.
Postavy: Lucius Malfoy, Harry Potter, lord Voldemort, Severus Snape, Remus Lupin
Pár: Harry Potter/Lucius Malfoy
Žánr: slash, pwp, badfic, angst, bloodplay, psychologický, depresivní, non-con, rape, tragédie
Rok vydání: 2007
Omezení: 18+
Status: DOKONČENÁ

Článků: 3

Prohry

Námět: A co takhle sázka? Jak to dopadne, když se vsadí Nebelvír se Zmijozelem, že když jedno družstvo prohraje, bude muset tomu druhému splnit přání? To zní jako dobrá výzva pro dva dlouhověké rivaly!
Postavy: Harry Potter, Draco Malfoy, Ron Weasley, Ginny Weasleyová aj.
Pár: Harry Potter/Draco Malfoy
Žánr: slash, pwp, psychologický, dobrodružný, angst, romantika
Rok vydání: 2007
Omezení: 18+
Status: DOKONČENÁ

Článků: 4

Acta est fabula

Fandom: Harry Potter
Námět: Hra skončila. Bystrozor Potter přijde do Azkabanu vyslýchat vězně Draca Malfoye kvůli vyšetřování a dopadení Severuse Snapea. Jaké překvapení ho čeká, když mu mladý smrtijed pod veritasérem svěří trochu jiná tajemství.
Psáno v ich formě z pohledu Draca.
Postavy: Harry Potter, Draco Malfoy, Severus Snape, Narcissa Malfoyová, lord Voldemort, Bellatrix Lestrangeová, smrtijedi
Páry: Harry Potter/Draco Malfoy, okrajově Severus Snape/Narcissa Malfoyová
Žánr: slash, pwp, smut, angst, depresivní, darkfic, romantika
Rok vydání: přelom 2006/2007
Omezení: 18+
Status: DOKONČENÁ

Článků: 21

Spravedlivá válka

Námět: Konec války se na Vyvoleném podepsal víc, než by čekal. Harry Potter právě zabil Voldemorta a teď neví, co se životem. Naplnil svoje poslání, všichni kolem jsou šťastní, ale proč není šťastný i on sám? Severus Snape má ovšem nezvyklé a neortodoxní způsoby, jakými Nebelvírovi vysvětlit, že život má pořád smysl. Tak jako tak je pozdě na to, aby se tomu vyděšený Harry vzepřel.
Pár: Harry Potter/Severus Snape
Žánr: slash, drama, angst, smut, mpreg
Rok vydání: 2008
Omezení: 18+
Status: DOKONČENÁ

Článků: 18

Vůle boží

Námět: Svět potemněl. Nic nedopadlo, jak se zdálo. Harry Potter zklamal a Lord Voldemort znovu povstal, možná i silnější, než kdy dřív. Veškerá naděje pohasla.
Povídka ignoruje epilog sedmého dílu a upravuje okolnosti věštby. V textu objevují biblické narážky, které mohou pohoršovat.
Postavy: Harry Potter, lord Voldemort, bezvýznamní smrtijedi, Neville Longbottom, George Weasley, Lenka Láskorádová
Pár: Harry Potter/Lord Voldemort (Tom Raddle)
Žánr: slash, pwp, badfic, angst, bloodplay, psychologický, depresivní, non-con, rape, tragédie, songfic
Rok vydání: 2008
Omezení: 18+
Status: DOKONČENÁ

Článků: 5

Chci, abys mě utěšil

Námět: Jedna taková experimentální povídka na neobvyklý pár. Spíše fluffovitá a s prvky patosu. Možná, že mezi vztahem kmotra a kmotřence je přeci jen něco víc, než se zdá. Harryho a Teddyho to rozhodně překvapí. Někdo si zkrátka sám nalhává, že touží po něčem, co v jádru svého nitra vlastně vůbec nechce.
Postavy: Harry Potter, Teddy Lupin, Ginny Weasley
Pár: Harry Potter/Teddy Lupin
Žánr: slash, pwp, psychologický, fluff
Rok vydání: 2008
Omezení: 18+
Status: DOKONČENÁ

Článků: 2

Poprask na Godrikově dole

Námět: Dva roky po válce. Samaritánský Harry nabídne pomocnou ruku Malfoyovi v době, kdy nemůže odmítnout, to samo o sobě vzbudí poprask i na veřejnosti. Hrdinu totiž nenapadne nic lepšího, než si nafoukaného snoba nastěhovat k sobě do domu na Godrickově dole. Merlin jim pomáhej, aby se nezabili!
Postavy: Harry Potter, Draco Malfoy, Severus Snape, Charlie Weasley, Neville Longbottom, Andromeda Blacková, Teddy Lupin, Ron Weasley, Hermiona Grangerová aj.
Páry: Harry Potter/Draco Malfoy aj.
Žánr: slash, pwp, komedie, dobrodružný, romantika
Poznámka: příběh ignoruje epilog sedmého dílu
Omezení: 18+
Status: ROZEPSANÁ

Článků: 4

Blackovy trable

Fandom: Harry Potter
Rubrika: Blackovy trable
Fandom: Harry Potter
Shrnutí: Blackovy trable, aneb jak Sirius k Severusovi přišel. Série krátkých drabble/flashfikcí, které na sebe navazují a které vznikly na základě výzvy. Lore se odehrává v době Pobertů.
Ve skupině Potterslash trochu jinak na Facebooku jsem zadala hru na téma podle věty z knihy. Úkolem bylo shrnout obecně nějaký příběh, který věta čtenáři evokuje, nebo se rovnou pustit do krátkého příběhu/scény. Důležité bylo vybrat si raritní pár.

ÚKOL: Vzít si do ruky určitou knihu, otevřít ji na náhodné dvojstraně a na dané straně píchnout prstem namátkově do obsahu - použít větu, do níž se prst trefil.
Žánr: slash, pwp, romantika, humor
Páry: Sirius Black/Severus Snape
Omezení: 18+

Status: ROZEPSANÁ

Článků: 7

Status Quo

Námět: Jak mohl Harry tušit, že existují nějaké podělané alternativní vesmíry? Jak se v mžiku oka mohl dostat do téhle noční můry a proč se promerlina tohle děje vždycky jemu? Když je poblíž Malfoy, pokaždé se musí něco podělat.
Postavy: Harry Potter, Draco Malfoy, Hermiona Grangerová, Albus Brumbál, Sirius Black, Severus Snape, Lenka Láskorádová aj.
Páry: 2x Harry Potter/Draco Malfoy
Žánr: OMEGAVERSE, slash, pwp, psychologický, dobrodružný, humor
Poznámka: Tato povídka začala vznikat někdy okolo roku 2013. Chvíli poté, co jsem objevila v manze svět omegaverse. V té době jsem bohužel neznala žádné povídky - zahraniční ani české - které téma zpracovávaly a říkala jsem si, že propojit tato dvě univerza by bylo velmi zajímavé, originální a rozhodně to bylo něco, co jsem si sama chtěla přečíst. Tedy mě samozřejmě nenapadlo nic lepšího, než si to zpracovat sama. Na pár let skončila povídka u ledu, téma omegaverse se mezitím dostalo více do povědomí čtenářů, a já se teprve nedávno k ní zase vrátila. Doufám, že bude přijata lépe, než kdybych ji tehdy začala vydávat v roce 2013.
Omezení: 18+
Status: ROZEPSANÁ

Článků: 4

Acta non verba

Námět: Činy, ne slova. Co se stane, když si Sirius Black uvědomí, že chcě něco, co nemůže jen tak dostat?
Takové běžné klišé.
Postavy: Sirius Black, Severus Snape, Remus Lupin, James Potter aj.
Pár: Sirius Black/Severus Snape
Žánr: slash, pwp, psychologické, dobrodružné
Rok vydání: 2009
Omezení: 18+
Status: ROZEPSANÁ

Článků: 2

Chyby zítřka

Námět: Lucius nemůže vystát Harryho Pottera. Zlatý chlapec je totiž i ve své blahosklonné nevinnosti jeden z nejvlivnějších mužů kouzelnické společnosti. A navíc je otravný. A naivní. A nesnesitelný. A má potřebu vše napravovat. A je otravný, to už říkal? Tak proč mu sex s ním pokaždé zkratuje všechny synapse? Aneb Lucius s Harrym mají pětkrát pohlavní styk + jednou ho překvapivě nemají.
Postavy: Harry Potter, Lucius Malfoy aj.
Páry: Harry Potter/Lucius Malfoy
Žánr: slash, pwp, smut, romantika
Rok vydání: 2021
Omezení: 18+
Poznámka:Věnováno womisce k narozeninám.
Status: DOKONČENÁ

Článků: 3

Nesnesitelná těžkost bytí

Shrnutí:
1. část - Eufemismus bytí: Severus o vlásek unikl smrti ze spárů Nagini a Harry mu v afektu vyjeví, že po něm touží. Ale takhle to vlastně vůbec nemělo být!
Ale co na tom záleží, když to nakonec vede k vášnivému večeru. A hodně, hodně sexu.
2. část - Metafora bytí: Bude doplněno s vydáním ;)
Postavy: Harry Potter, Severus Snape, bystrozoři, léčitelé aj.
Páry: Harry Potter/Severus Snape
Žánr: slash, smut, darkfic, depresivní, angst, hurt and comfort
Rok vydání: přelom 2023/2024
Omezení: 18+
Status: DOKONČENÁ

Poznámka: Vytvořeno pro FemmeFragile v rámci Tajného Santy 2023

Článků: 1

Pravdivé lži

Námět: Život po Azkabanu není žádný med. O tom ví svoje i Lucius Malfoy, vyvrhel společnosti a stigmatizovaný smrtijed. Je třeba každý den přinášet oběti, aby si usnadnil vlastní existenci. A i kdyby jeho život visel na vlásku, nikdo by mu nepomohl. Proto mu nezbývá nic jiného, než spolknout hrdost a oslovit Harryho Pottera, když taková situace nastane. Potter je totiž nejspíš jediný, kdo se k němu neotočí zády.
Postavy: Harry Potter, Lucius Malfoy, Narcissa Malfoy, Draco Malfoy, Kingley Pastorek, OC aj.
Páry: Harry Potter/Lucius Malfoy
Žánr: slash, pwp, smut, drama, detektivní, angst, darkfic, depresivní, romantika
Rok vydání: 2021
Omezení: 18+
Status: ROZEPSANÁ

Článků: 18

Návrat do minulosti

Námět: Bylo to teprve pár týdnů, co Severus Snape zabil Albuse Brumbála. Harry musel splnit neodkladné poslání - najít všechny Voldemortovy viteály. Ovšem to by nesměl v domě Blacků narazit na neregistrovaný obraceč času, jenž se rozhodl využít, aby změnil minulost. Co nadto nečeká, to se stane skutečností. Když ho obraceč pošle do časů, kdy se chodbami Bradavic prohánějí Pobertové, dostane šanci setkat se svými rodiči.

Povídka vznikla na přelomu let 2003/2004 a po menší úpravě pracuje s obsahem knih jen do šestého dílu, tedy ignoruje obsah Relikvií smrti.
Postavy: Harry Potter, James Potter, Sirius Black, Remus Lupin, Petr Pettigrew, Lily Evans, Albus Brumbál aj.
Žánr: genfikce, humor, dobrodružný
Rok vydání: 2003/2004
Omezení: vhodné pro všechny
Status: DOKONČENÁ

Článků: 8

Nejnovější komentáře
Eufemismus bytí - Nemusíš... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 5.3.2024 20:07
Eufemismus bytí - Krásné ... Zaslal/a: Karin  •  Čas: 5.3.2024 14:13
Část třetí - Wow, mo... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 6.11.2023 15:51
Část třetí - Pane bo... Zaslal/a: Dejna  •  Čas: 23.10.2023 21:58
Je to v pořádku - Pardon,... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 14.9.2023 21:23
Je to v pořádku - Tak to ... Zaslal/a: Ester  •  Čas: 14.9.2023 20:37

Více komentářů...Statistiky se započítávají zhruba od roku 2011.Pokud chcete, aby vám chodily novinky webu na e-mail, přihlašte se k odběru!
Stačí zadat pouze adresu.


Jméno
Text
mindshare
mindshare
mindshare
mindshare
mindshare
Tuna
Tuna
Tuna
Tuna
Tuna
RAM
RAM
RAM
RAM
RAM
icon Díky za upozornění. Ono to bylo blbě úplně všude :)
Zdravím, na stránce UI v kategorii Galerie je špatně zadaný odkaz na Deviantart (místo .com je v odkazu .cz.) :D
my chceme Pretty woman, prosím prosím
Ahoj, kdy zase bude novy dil Pretty woman?
icon Pardon, ja opravdu netouzim po tom, aby to nekdo cetl v tyhle forme :)
No taaak, to mi nemůžeš udělat :( Zbývá mi pár kapitol :(
Já si před chvílí říkala že jsi to nejspíš smazala, protože mi to nešlo zobrazit...
icon No, ono to tam hlavne cele neni, ja to tusim skryla, aby to nikdo necetl :D
Nejde o nic, co by bylo nesnesitelné nebo iritující. Takže pohoda :) :D
icon Ten blogovy nedoporucuji cist, je tam hromada chyb, silena stylistika :D, ale chapu, ze clovek to skrze zvedavost kolikrat ignoruje.
Tak jsem hledala hlouběji a našla tvůj blog, kde to všechno máš. Opravdu moc děkuji za kvalitně propracovaný příběh.
To naprosto chápu. Navíc, nemohla jsem kvůli tomu spát, protože jsem byla hrozně zvědavá...
icon se vratim za tyden z dovolene. Takze proto dokoncena, ale trinactkou to nekonci.
icon Linn: i kdyz ti to ukouslo konec komentare, chapu, kam smerujes. PW je povidka, co jsem dopsala pred lety, ma 68 kapitol. Nevlozila jsem vsechny, protoze jsem se rozhodla udelat korekturu a beta-read. Mam v planu denne vlozit aspon jeden dil, jakmile s...
icon Domco, Emalion, Ginger: mockrat dekuji. Ruby: jeste nevim, WP pro me neni stezejni a beru ho spis jako ulet.
Zdravím. Měla bych dotaz, který se týká tvého příběhu "Pretty Woman". Když jsem ji četla na Wattpadu, úplně mi vyrazila dech... Ale, jelikož mi přišla nedokončená, podívala jsem se na tvoje stránky, jestli tady je příběh dokončený. U statusu je přímo n...
Muzu se zeptat? Pridas vsechny povidky i na wattpad? Divala jsem se, ze tu mas i nejake, co jsem jeste necetla a na wp si je muzu pridat do knihovny. Diky za odpoved. Mej se krasne.
Design vytvořila Blanch © 2002 - 2023