Veškeré odkazy, profily a projekty, na kterých mě můžete najít a na kterých se podílím. Také zde vkládám i odkazy na staré weby a archívy, na nichž jsem působila kdysi.

 

AO3
Aneb účet na archiveofourown, kde publikuje jinak i hromada jiných českých autorů. Najdete mě tam pod nickem BlanchLemur.
 

AO3

 
Wattpad
Z nějakého podivného popudu, byť Wattpad nemám ráda, jsem si založila účet a vydávám tam svoji tvorbu. Asi spíš experimentálně, protože mě zajímá, jak na ni zareaguje tamní osazenstvo, které bohužel nemá všeobecně dobré renomé mezi autory. Tak kdybyste chtěli, můžete mě tam sledovat.

WATTPAD
 
Starý blog
Můj starý a nejstarší a doposud existující blog, na němž jsem strávila dlouhá léta, a na kterém naleznete staré povídky, články a grafiku (ačkoliv ne vše, ale skoro většinu). Všehosměska, náhled do průběhu mého života na internetu, na blog.cz tehdy poprvé od roku 2005 (přestože existěnčně tvorbou působím v poli HP od roku 2002), v podstatě až dodnes.

Blanch blog
 
Facebook
Blanch - candita.cz - ještě stále starý a dosud používaný účet stránek facebooku, kde jsem informovala zájemce ohledně nových článků na starém slash webu. V tuto chvíli tedy budu informovat zájemce ohledně nových článků na tomto webu.
 
Instagram
Můj grafický účet na Instagramu, kam přidávám zejména vtvořené knižní obálky, kresby, manipulace nebo web design. .
 

Instagram

 
Twitter
Twitter- není to dlouho, co jsem si založila i účet na Twitteru, ačkoliv k úplně jinému účelu - a to, abych sledovala své oblíbené komiksové autory. Když už ho tedy člověk má, proč ho nevyužít podobně jako facebook. Kdo bude mít zájem, může mě tam sledovat. Pravděpodobně začnu přidávat oznamy i tam.
 
Deviantart
Morfuska DA - letitý a starý dobrý Deviantart, kde je i plno mých starých vytvořených hrůz ;), taková malá historie do grafických a uměleckých dnů mého mládí.
 
Starý slash web
Podařilo se mi zprovoznit větší část webu, tedy alespoň tu obsahovou. Omlouvám se za očividné komplikace na stránce, ale bohužel už není v mých možnostech, abych s tím něco udělala. Zálohy jsou neaktuální a není možné s nimi už v rámci webu manipulovat. Důležité je, že je stále možné číst obsah, tedy ve většině případů. Pokud by něco nešlo a chtěli byste k tomu získat přístup, nebojte se na mě obrátit, pokusím se o to.

STARÝ SLASH WEB
 

Nejnovější komentáře
Eufemismus bytí - Nemusíš... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 5.3.2024 20:07
Eufemismus bytí - Krásné ... Zaslal/a: Karin  •  Čas: 5.3.2024 14:13
Část třetí - Wow, mo... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 6.11.2023 15:51
Část třetí - Pane bo... Zaslal/a: Dejna  •  Čas: 23.10.2023 21:58
Je to v pořádku - Pardon,... Zaslal/a: Blanch  •  Čas: 14.9.2023 21:23
Je to v pořádku - Tak to ... Zaslal/a: Ester  •  Čas: 14.9.2023 20:37

Více komentářů...Statistiky se započítávají zhruba od roku 2011.Pokud chcete, aby vám chodily novinky webu na e-mail, přihlašte se k odběru!
Stačí zadat pouze adresu.


Jméno
Text
mindshare
mindshare
mindshare
mindshare
mindshare
Tuna
Tuna
Tuna
Tuna
Tuna
RAM
RAM
RAM
RAM
RAM
icon Díky za upozornění. Ono to bylo blbě úplně všude :)
Zdravím, na stránce UI v kategorii Galerie je špatně zadaný odkaz na Deviantart (místo .com je v odkazu .cz.) :D
my chceme Pretty woman, prosím prosím
Ahoj, kdy zase bude novy dil Pretty woman?
icon Pardon, ja opravdu netouzim po tom, aby to nekdo cetl v tyhle forme :)
No taaak, to mi nemůžeš udělat :( Zbývá mi pár kapitol :(
Já si před chvílí říkala že jsi to nejspíš smazala, protože mi to nešlo zobrazit...
icon No, ono to tam hlavne cele neni, ja to tusim skryla, aby to nikdo necetl :D
Nejde o nic, co by bylo nesnesitelné nebo iritující. Takže pohoda :) :D
icon Ten blogovy nedoporucuji cist, je tam hromada chyb, silena stylistika :D, ale chapu, ze clovek to skrze zvedavost kolikrat ignoruje.
Tak jsem hledala hlouběji a našla tvůj blog, kde to všechno máš. Opravdu moc děkuji za kvalitně propracovaný příběh.
To naprosto chápu. Navíc, nemohla jsem kvůli tomu spát, protože jsem byla hrozně zvědavá...
icon se vratim za tyden z dovolene. Takze proto dokoncena, ale trinactkou to nekonci.
icon Linn: i kdyz ti to ukouslo konec komentare, chapu, kam smerujes. PW je povidka, co jsem dopsala pred lety, ma 68 kapitol. Nevlozila jsem vsechny, protoze jsem se rozhodla udelat korekturu a beta-read. Mam v planu denne vlozit aspon jeden dil, jakmile s...
icon Domco, Emalion, Ginger: mockrat dekuji. Ruby: jeste nevim, WP pro me neni stezejni a beru ho spis jako ulet.
Zdravím. Měla bych dotaz, který se týká tvého příběhu "Pretty Woman". Když jsem ji četla na Wattpadu, úplně mi vyrazila dech... Ale, jelikož mi přišla nedokončená, podívala jsem se na tvoje stránky, jestli tady je příběh dokončený. U statusu je přímo n...
Muzu se zeptat? Pridas vsechny povidky i na wattpad? Divala jsem se, ze tu mas i nejake, co jsem jeste necetla a na wp si je muzu pridat do knihovny. Diky za odpoved. Mej se krasne.
Design vytvořila Blanch © 2002 - 2023